Hakkımızda

Sanayi alanında uzman ve köklü bir firma olan ARNA FORKLİFT PAZARLAMA SAN TİC LTD. ŞTİ. bu sektörde kullanılan özellikli ekipman ve malzemelerin teminini ve temsilciliğini yapmaktadır. 

Bünyesindeki tecrübeli ve teknik satış & pazarlama kadrosuyla, portföyünde bulunan ve pazarlamasını yaptığı ekipman ve malzemelerin uygulamaya dönük bilgi ve tecrübesini müşterilerine sunmaktadır.

Firma ortaklarının sektörde 40 yılı aşkın süredir hizmeti olan şirketimiz , servis ve yedek parça kapsamında sürdürdüğü ve gün geçtikçe güçlendirerek dünyanın önde gelen büyük firmaları arasında önemli bir yere sahip olan HYUNDAI forkliftleri İstanbul Avrupa yakası yetkili servisliğini 2004 yılından beri sürdürmektedir.

Hizmetlerimizi, müşterilerimize en iyi ve zamanında ulaştırabilmenin yolunun, kadro kapasitesini ve eğitim seviyesini yükseltmekten geçeceğinin bilinciyle, faaliyetlerimizi devam etmektedir.

Şirketimiz HYUNDAI ( G.Kore ) forklift ve ATLET-UNICARRIERS ( İsveç ) Depo içi ekipmanlarının yetkili servisi olarak , forklift ve depo içi ekipmanlarının satış sonrası makinenin bakımını yaparak kullanıcıya teslim eder. Ve kullanım şartları hakkında müşterimize , deneyimli ve konusunda uzman personeli ile eğitim verir.

Firmamız 1.8 Ton - 25 ton arası ( Dizel , elektrikli , Lpg'li ) forkliftler ve akülü depo içi ekipmanları ile kiralama hizmeti vermektedir.

Ayrıca CONTINENTAL marka endüstriyel lastiklerinin yetkili bayiliğini yapan kuruluşumuz , bunun sorumluluğunun bilincinde , bu doğrultuda müşterilerimizin isteklerine en kısa zamanda ve doğru şekilde cevap vermek için ekip çalışmasına inanan takım ruhu ile hareket eden kendi işinde uzman , özverili , analitik düşünceye sahip ekip arkadaşlarımızla çalışmayı prensip hale getirmiştir.

Müşterilerimizle doğru iletişim ve kaliteli hizmet kurumsal prensibimiz olarak belirlenmiştir. Bu ana temeller üzerinden hareketle " Bizimle çalışan müşterilerimizin başarısı bizimde başarımızdır " ilkesiyle faaliyetlerimizi sürdürülmektedir . Müşterilerimize daha iyi ve kaliteli hizmet sunmak ve bu kalitenin devamlılığını sağlamak için gelişen teknolojinin takip edilmesi ile müşterilerimizi bilgilendirmek ve sorunların çözümlendirilmesi adına firmamız sürekli kendini yenilemektedir.

Forklift arızalarında , bulunduğunuz yerde veya en son teknolojiyle donatılmış kendi atölyemizde , yetkili ve deneyimli servis elemanlarımızla gecikmesiz hizmet verilmektedir.